همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] همخوانی داشتن 97 محصولات.
کیسه بزرگ UN سفید رسانا با حلقههای گوشه آبی صلیبی 1000 کیلوگرم
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
بسته بندی زنجیره ای دوگانه UN کیسه بزرگ با بافل و ظرفیت 1000 کیلوگرم برای حمل و نقل عمده صنعتی
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Top: | Filling Spout |
کیسه های جامبو مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم، 100% پلی پروپیلن نو
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
UN Big Bag 1000kg ظرفیت با حلقه های گوشه ای و حلقه های آبی
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
پنل U 1000kg کیسه بزرگ سازمان ملل متحد ، حمل و نقل کالاهای خطرناک FIBC UN
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 6: 1 |
PP FIBC کیسه های پوشیده و غیر پوشیده 1 تن برای حمل و نقل ADR RID و IMDG
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
سیمان ضد انعطاف پذیر ضد استاتیک فله PP بافته شده Big Bag 4 Cross Corner حلقه
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |

