همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] همخوانی داشتن 97 محصولات.
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| ضریب ایمنی: | 5:1 |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| مواد: | پلی پروپیلن |
کیسه بزرگ UN FIBC با دهانه پرکننده بالایی برای کیف دستی و چمدان ورزشی
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
کیسه جامبو مواد غذایی 100x100x120 سانتیمتر با ظرفیت 2205 پوند
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
درجه مواد غذایی FIBC 100x100x120cm 4 حلقه بلند 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
کیسه های جامبو FIBC با گرید غذایی، 100٪ پلی پروپیلن نو با نسبت ایمنی 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
کیسه های بزرگ فله پلاستیکی ضد آب 1000 کیلوگرمی نوع C FIBC
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
| گواهی: | NEL/SGS |
U-Panel Big Bag FIBC
| نام محصول: | کیسه پانلی |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35*35 اینچ، 39*39 اینچ، 41*41 اینچ |
| رنگ: | SGS/CPTC |
کالاهای خطرناک FIBC Bulk UN UNMB bag 1000kg ASTM G 154-00
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
ظروف حمل و نقل بالای Flat Bottom FIbc را با 4 دستگیره گوشه ای ، ظرفیت 1000 کیلو گرم باز کنید
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
کیسه بسته بندی کالاهای خطرناک سازمان ملل متحد یک تن ، یک کیسه بزرگ شن و ماسه
| ظرفیت: | 2200 پوند |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 6: 1 |
| گواهی: | SGS / CPTC |

