همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] همخوانی داشتن 97 محصولات.
ظرفيت 1000 کيلوگرم UN Big Bag با پوشش ضد استاتیک و دو تا بخيه زنجيره اي براي حمل و نقل سنگین امن
| Loop Color: | Blue |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Coating: | Anti-static |
ظرفيت 1000 کيلوگرم UN Big Bag با پوشش ضد استاتیک و دو تا خياط زنجیره ای برای بسته بندی سنگین
| Filling Spout: | Duffle Top |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag یک ایستگاه برای شما و راه حل های بسته بندی عمده ارزان قیمت
| نوع: | گرد |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| ظرفیت حمل: | 1000 کیلوگرم |
کیسه بزرگ UN با دهانه پرکننده بالای دافل، بافل برای پایداری بار، و حلقه های گوشه متقاطع برای جابجایی ایمن
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
درجه غذایی FIBC 1000kg SWL با 2 حلقه بلند و درمان UV
| نشان: | درجه غذا |
|---|---|
| درمان اشعه ماوراء بنفش: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| گزینه پایین: | دهانه تخلیه، ته صاف، پایین مخروطی |
کیسه فله بافته شده بالای تخت Ton PP بافته شده برای ساخت و ساز سازنده
| اندازه: | 35x35x35 اینچ |
|---|---|
| مواد: | PP بافته شده |
| ظرفیت: | تا 2200 پوند |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
بسته بندی انبوه پلاستیک PP Ibc ، ظروف پلاستیکی انعطاف پذیر یک تن
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
ظرفیت 1000 کیلوگرم UN Big Bag با حفاظت استاتیک و حلقه های گوشه ای متقاطع برای حمل مواد خطرناک ایمن
| Color: | White |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Load Capacity: | 1000kg |

