همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] همخوانی داشتن 97 محصولات.
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 95x95x110 سانتی متر با نسبت ایمنی 5:1
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 1000 کیلوگرم SWL 100x100x120 سانتی متر
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 95x95x110 سانتی متر با سر باز، ظرفیت 2205 پوند
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Type: | Food Grade |
کیسه بزرگ UN Big Bag FIBC با دهانه پرکننده بالایی دافل، دوخت زنجیره ای مضاعف و رنگ سفید برای حمل و نقل ایمن فله
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
کیسه های بزرگ فله FIBC با درجه غذایی و درمان UV ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی استاندارد UV ASTM G 154-00، 100٪ پلی پروپیلن نو
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
کیسه بزرگ UN با حلقه آبی رنگ، پوشش ضد الکتریسیته ساکن و ظرفیت بار 1000 کیلوگرم برای حمل و نقل ایمن
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Coating: | Anti-static |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم و نسبت ایمنی 5:1
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 And 6:1 |
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
فاکتور مواد غذایی FIBC کیسه های بزرگ 2205 پوند ظرفیت با UV ASTM G 154-00
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
کیسه های بزرگ فله FIBC با درجه غذایی و درمان UV ASTM G 154-00
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |

