همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] همخوانی داشتن 97 محصولات.
لوگوی سفارشی کیسه سوپر گونی PP بافته شده 1000 کیلوگرمی
| نام محصول: | کیسه بزرگ رسانا به زمین |
|---|---|
| توانایی: | ضد الکتریسیته ساکن |
| مواد: | پارچه PP ضد الکتریسیته ساکن |
کیسه بزرگ ADR ویرجین PP بافته شده UN، کیف بزرگ U Panel Fibc
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| ضد رطوبت: | آره |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| قابل تنظیم: | آره |
4 Panel Fibc Baffle Bag for Seeds Heavy-Duty and Flexible Storage Solution
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Printing: | Customized |
کیسه ته مخروطی FIBC درجه مواد غذایی 2205 پوند UV ASTM G154-00
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Capacity: | 2205lbs |
اندازه سفارشی کیسه فله جامبو بافته شده بزرگ FIBC برای محصولات فله 1000 کیلوگرمی
| ساخت و ساز: | گرد |
|---|---|
| ظرفیت: | 2200 پوند تا 3000 پوند |
| درمان UV: | ASTM G 154-00 |
کود Fibc کیسه حمل 1000 کیلوگرمی برای مصالح ساختمانی شن و ماسه
| کاربرد: | کیسه حمل |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
| گواهی: | NEL/SGS |
1000kg Anti Static Bulk Bags TYPE D for Ungroundable
| Color: | White |
|---|---|
| Safe Working Load: | 6:1 Safety Factor |
| Capacity: | 4400 lbs |
کیسه های فله بافل تنفسی 2 تنی پلی پروپیلن
| وزن در حال بارگذاری: | 2 تن |
|---|---|
| گزینه پایین (تخلیه): | پایین تخت |
| مواد: | پارچه PP ضد الکتریسیته ساکن |
کیسه بزرگ UN با دهانه پرکننده ظرفیت 1000 کیلوگرم برای حمل و نقل فله
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |

