همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ bulk bag lifting loops ] همخوانی داشتن 443 محصولات.
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 95x95x110 سانتی متر با نسبت ایمنی 5:1
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم و نسبت ایمنی 5:1
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 And 6:1 |
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
1000kg Capacity Un Bulk Bag Made with CROHMIQ Fabric for and Safe Storage Solutions
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Load Capacity: | 1000kg |
35x35 "شیمیایی UN Big Bag / PP Bulk Bag / FIBC برای کالاهای خطرناک
| نام محصول: | کیسه شن یک تنی |
|---|---|
| ظرفیت: | حداکثر 2200 پوند |
| درمان UV: | ASTM G 154-00 |
کیسه های فله بافل تنفسی 2 تنی پلی پروپیلن
| وزن در حال بارگذاری: | 2 تن |
|---|---|
| گزینه پایین (تخلیه): | پایین تخت |
| مواد: | پارچه PP ضد الکتریسیته ساکن |
فاکتور مواد غذایی FIBC کیسه های بزرگ 2205 پوند ظرفیت با UV ASTM G 154-00
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم و نسبت ایمنی 6:1
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
35x35 "PP Bulk bag / Chemical Big FIBC برای مواد شیمیایی کالاها
| ساخت و ساز: | گرد |
|---|---|
| ظرفیت: | 2200 پوند تا 3000 پوند |
| درمان UV: | ASTM G 154-00 |
3000LBS 35x35 "پلی پروپیلن کیسه های فله Ibc تهویه مجاز بژ
| ساخت و ساز: | گرد |
|---|---|
| ظرفیت: | 2200 پوند تا 3000 پوند |
| درمان UV: | ASTM G 154-00 |
پانل سیاه / خاکستری U پانل بزرگ کیسه بزرگ FIBC Cross Corner برای 1000KGS
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |

