همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ bulk bag lifting loops ] همخوانی داشتن 443 محصولات.
کیسه بزرگ UN Big Bag FIBC با حلقه های آبی رنگ، دهانه پرکن و دوخت زنجیره ای
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
Bulk Bag in 1000kg UN Big Bag made of CROHMIQ fabric for bulk transport and packaging
| Un Certification: | UN Certified |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Load Capacity: | 1000kg |
Ungroundable Anti Static Bulk Bags for Chemical Distribution Solutions
| Size: | 35 x 35 x 35 inches |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Capacity: | 4400 lbs |
Half Cross Corner 1T Open Top Bags Fibc Bulk Bulk
| مواد: | پلی پروپیلن |
|---|---|
| طرح: | بالای صفحه را باز کنید |
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم (1 تن) |
کیسه فله فیب سی مواد لاینر PE / PP با حلقه های بالابر و گواهینامه های 4/2/1
| حلقه های بالابر: | 4/2/1 |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| پایین: | ساده / تخلیه / دهانه |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 1000 کیلوگرم SWL 100x100x120 سانتی متر
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 95x95x110 سانتی متر با سر باز، ظرفیت 2205 پوند
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Type: | Food Grade |

