همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ bulk bag lifting loops ] همخوانی داشتن 434 محصولات.
آرد ذرت سفارشی شده / کیسه های فله ای مخصوص مواد غذایی پانل U-Panell
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
|---|---|
| ظرفیت: | 750 کیلوگرم |
| مواد: | PP 100٪ بکر |
FIBC کیسه های فله دارای مجوز 3000 پوند از UN از پلی پروپیلن 6OZ تا 7OZ ، اندازه سفارشی
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| چاپ: | با یا نه |
| ظرفیت: | 3000 پوند |
کیسه های فله بزرگ 1 تنی ضد استاتیک با ظرفیت 500 کیلوگرم
| اندازه: | 6OZ |
|---|---|
| محافظت در برابر اشعه فرا بنفش: | آره |
| مواد: | PP |
کیف های فله جامبو درجه یک غذایی پلی پروپیلن ویرجین 35X35 "FIBC
| نام محصول: | کیسه بزرگ دایره ای FIBC |
|---|---|
| ظرفیت: | 2200 پوند |
| گزینه اندازه: | 35 * 35 " |
دسته بندی مواد غذایی FIBC کیسه ی عمده 2205 پوند ظرفیت حمل مواد غذایی
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Blue Anti Static Bulk Bags for 1000kg Load Capacity Manufactured
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Certifications: | UN Certified, FDA Approved |
| Top Option: | Filling Spout |
کیسه بزرگ UN Big Bag FIBC با حلقه های آبی رنگ، دهانه پرکن و دوخت زنجیره ای
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
Bulk Bag in 1000kg UN Big Bag made of CROHMIQ fabric for bulk transport and packaging
| Un Certification: | UN Certified |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Load Capacity: | 1000kg |

