همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ bulk bag lifting loops ] همخوانی داشتن 443 محصولات.
درجه غذایی FIBC 1000kg SWL با 2 حلقه بلند و درمان UV
| نشان: | درجه غذا |
|---|---|
| درمان اشعه ماوراء بنفش: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| گزینه پایین: | دهانه تخلیه، ته صاف، پایین مخروطی |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| ضد رطوبت: | آره |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| قابل تنظیم: | آره |
کیسه بزرگ UN Big Bag FIBC با دهانه پرکننده بالایی دافل، دوخت زنجیره ای مضاعف و رنگ سفید برای حمل و نقل ایمن فله
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
4400lbs Capacity Conductive Bulk Bags for Conductive Materials
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Uv Protection: | None |
| Material: | Polypropylene |
کیسه های فله سنگین صنعتی با ایمنی بدون چاپ
| ضد گرد و غبار: | آره |
|---|---|
| چاپ: | با یا نه |
| اندازه: | 90cm x 90cm x 90cm |
1000kg Capacity Un Certified Bulk Bags with Anti Static 6mil Material
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Un Certification: | UN Certified |
| Material: | Polypropylene |
کیسه های 1 تنی ضد گرد و غبار دارای گواهی ISO 14001 با حلقه های بالابر گوشه ای برای کاربردهای صنعتی ایمن و بدون گرد و غبار
| اندازه: | 90cm x 90cm x 90cm |
|---|---|
| درمان UV: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| قابل تنظیم: | آره |
اندازه سفارشی کیسه فله جامبو بافته شده بزرگ FIBC برای محصولات فله 1000 کیلوگرمی
| ساخت و ساز: | گرد |
|---|---|
| ظرفیت: | 2200 پوند تا 3000 پوند |
| درمان UV: | ASTM G 154-00 |
کیسه های بزرگ فله FIBC با درجه غذایی و درمان UV ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
کیسه های فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 2205 پوند و دهانه پرکن
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |

