همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ high capacity jumbo bag ] همخوانی داشتن 216 محصولات.
کیسه بزرگ بازیافتی PVC با ظرفیت بالا برای ذخیره سازی مواد
| مواد: | پی وی سی |
|---|---|
| سبک بلند کردن: | لیفتراک |
| سبک پایین: | کف صاف |
الک آبی - کیسه های بزرگ جامبو بافته شده FIBC PP با ته مربع
| چاپ: | حداکثر سه رنگ در یک پنل |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
کیسه های جامبو ضد ایستاتیک رسانا با باز برای ذخیره سازی کارآمد و ایمن - نوع D
| نام محصول: | کیسه های ضد سیفت ضد استاتیک |
|---|---|
| اندازه: | 35*35*50 اینچ |
| ویژگی ضد ایستاتیک: | آره |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| material: | PP |
|---|---|
| Product name: | bulk bag |
| capacity: | 2205lbs |
100% Pure PP Open Top and Flat Bottom Big Bag/Jumbo Bag / FIBC
| material: | PP |
|---|---|
| Product name: | bulk bag |
| capacity: | 2205lbs |
کیسه های جامبو 2200LBS با حلقه های گوشه ای یا گوشه ای توده های قطران زغال سنگ
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2200 پوند |
ظروف فله متوسط انعطاف پذیر / کیسه جامبو بافته شده PP FIBC با ظرفیت 1000 کیلوگرم
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
جامبو بگ های سفید بالا با محیط بالا برای بسته بندی محصولات کشاورزی
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
3300 پوند پلی پروپیلن ضد استاتیک PP پارچه جامبو رسانا رنگ سفید
| ظرفیت: | 3300 پوند |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
| گواهی: | NEL/SGS |

