همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ high capacity jumbo bag ] همخوانی داشتن 221 محصولات.
باز کردن دهانه تخلیه بالا 4 حلقه های گوشه بزرگ بیگ جامبو بگ FIBC
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |
حلقه های گوشه ای 120CFT 3 "کیف های بزرگ کیسه های جامبو FIBC بدون پوشش با آستر PE
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2200 پوند |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
ظروف فله انعطاف پذیر مواد غذایی درجه مواد غذایی PP بافته شده جامبو کیف FIBC
| نام محصول: | کیف دایره ای |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35 * 35 '' ، 36 * 36 '' ، |
| رنگ: | سیاه ، سفید ، آبی ، |
کیسه های جامبو بزرگ 1 تنی سوپر ساک
| نام محصول: | Big Bag Bulk Bag |
|---|---|
| توانایی: | ضد الکتریسیته ساکن |
| مواد: | 100% پلی پروپیلن ویرجین |
Anti Sift Anti Static Jumbo Bags Chemicals Industry Standard
| Anti-Static: | Yes |
|---|---|
| Weight Capacity: | Customizable |
| Uv Protection: | Yes |
3000 پوند یک تن کیسه بزرگ کیسه جمبو برای کاربردهای صنعتی سنگین
| ضد گرد و غبار: | آره |
|---|---|
| مواد: | پلی پروپیلن |
| اندازه: | 90x90x100 سانتی متر |
Chemicals Industry PP Jumbo Bags with Anti Sift Feature
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | White |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Big Bag FIBC with 2 Lifting Loops and 500-2500kg Lifting Capacity Made from Durable Polypropylene
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |

