همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ high capacity jumbo bag ] همخوانی داشتن 221 محصولات.
4 حلقه بلند کردن کیسه جامبو برای کاربردهای صنعتی سفارشی
| Material: | Polyethylene (PE) |
|---|---|
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
| Capacity: | 1000kg - 3000kg |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
کیسه های سطحی مخزن بسته بندی سطح یا تخلیه خروجی پایین برای تخلیه راحت
| Material: | Polyethylene (PE) |
|---|---|
| Treatment: | UV Treated |
| Bottom Closure: | Flat Or With Discharge Spout |
کیسه کانتینر بزرگ خشک با پوشش ضد لغزشی
| Color: | White, Transparent Or Customized |
|---|---|
| Printing: | Customized Logo And Text |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’,39*39 |
کیسه های سطحی کانتینر پلی اتیلن سفید راه حل بسته بندی نهایی برای حمل و نقل عمده
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم - 3000 کیلوگرم |
|---|---|
| چاپ: | خالی یا چاپ شده |
| رنگ: | سفید، شفاف یا سفارشی |
کیسه های کانتینری سفارشی برای حمل و نقل فرم مناسب یا سبک نوع کانتینر و 5 1 نسبت ایمنی
| تثبیت UV: | در دسترس |
|---|---|
| چاپ: | آرم و متن سفارشی |
| اندازه: | سفارشی |
UV Resistant Coating Container Bag The Ultimate Solution for Eco-Friendly and Sustainable Storage
| Printing: | Yes |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Coating: | UV Resistant |
Customizable Big Bag Sack with PE/PP Liner Material and Printing
| MOQ: | 500pcs |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
Polypropylene Big Bag FIBC Open Top Duffle Top and Custom Printing for Filling Needs
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
| Coating: | UV Resistant |
UV Resistant Coating Fibc Bulk Bag for Polypropylene Material in Customized Sizes
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Liner Material: | PE/PP |
| Label: | Yes |

