همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ anti static large bulk bags ] همخوانی داشتن 79 محصولات.
کیسه های فله بزرگ 1 تنی ضد استاتیک با ظرفیت 500 کیلوگرم
| اندازه: | 6OZ |
|---|---|
| محافظت در برابر اشعه فرا بنفش: | آره |
| مواد: | PP |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Anti Sift 4400lbs Baffle Bulk Bags for Efficient and Durable Material Handling
| ضد رطوبت: | آره |
|---|---|
| سبک پر کردن: | بالا را باز کنید |
| حفاظت از اشعه ی UV: | آره |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
پوشش سفارشی و قابلیت ضد ایستاتیک در کیسه بافلی با پارتیشن داخلی
| Zipper: | Customized |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Minimum Oeder Quantity: | 1*20\'fcl |
کیسه های جامبو ضد ایستاتیک رسانا با باز برای ذخیره سازی کارآمد و ایمن - نوع D
| نام محصول: | کیسه های ضد سیفت ضد استاتیک |
|---|---|
| اندازه: | 35*35*50 اینچ |
| ویژگی ضد ایستاتیک: | آره |
4400 پوند فايبک آبي ضد استاتيك
| حفاظت از اشعه ی UV: | آره |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه های ضد سیفت ضد استاتیک |
| اندازه: | 35*35*50 اینچ |
4400lbs Baffle Anti Static Bags for Chemicals - Efficient and Reliable
| نام محصول: | کیسه های ضد سیفت ضد استاتیک |
|---|---|
| ویژگی ضد ایستاتیک: | آره |
| سبک بلند کردن: | 4 حلقه گوشه |
4400lbs TYPE D Anti Static Bulk Bags for Chemicals - Reliable and Durable Solution
| ویژگی ضد سیفت: | آره |
|---|---|
| سبک تخلیه: | کف صاف |
| نام محصول: | کیسه های ضد سیفت ضد استاتیک |
1000kg Capacity Un Bulk Bag Made with CROHMIQ Fabric for and Safe Storage Solutions
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Load Capacity: | 1000kg |

