همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ anti static large bulk bags ] همخوانی داشتن 84 محصولات.
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ UN با دهانه پرکننده بالای دافل، بافل برای پایداری بار، و حلقه های گوشه متقاطع برای جابجایی ایمن
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
تخلیه پایین کیسه بزرگ FIBC با عامل ایمنی 5: 1 و پوشش مقاوم UV برای دستکاری مواد سنگین
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
| MOQ: | 500pcs |
Customized Size Chemical Resistant UV Resistant Big Bag FIBC Super Sack for Bulk Material Handling
| Size: | Customized |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Material: | Polypropylene |
مقاوم در برابر سرما دو کوک رسانا کیسه بزرگ مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش: | عالی |
|---|---|
| استحکام دوخت: | دوخت |
| پوسیدگی استاتیک: | کمتر از 0.5 ثانیه |
دوخت زنجیره ای دوبل و حلقه های گوشه ای 4 تایی کیسه بزرگ رسانای الکتریسیته برای بسته بندی رسانا
| ظرفیت حمل: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| استفاده: | حمل و نقل / ذخیره سازی |
| رنگ حلقه: | آبی |
کیسه بزرگ UN با دوخت زنجیره ای و حلقه های آبی رنگ و دهانه پرکن برای حمل و نقل ایمن
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag یک ایستگاه برای شما و راه حل های بسته بندی عمده ارزان قیمت
| نوع: | گرد |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| ظرفیت حمل: | 1000 کیلوگرم |
کیسه های فیب سی تهویه شده 1 تنی سوپر گونی غیر زمینی
| نام محصول: | کیسه بزرگ غیر زمینی |
|---|---|
| مواد: | پارچه PP ضد الکتریسیته ساکن |
| توانایی: | ضد الکتریسیته ساکن |

