همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ anti static large bulk bags ] همخوانی داشتن 79 محصولات.
کیسه بزرگ سازمان ملل متحد با ظرفیت حمل 1000 کیلوگرم پوشش ضد ایستاتیک و حلقه های گوشه ای برای حمل و نقل امن
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
کیسه های فله ای FIBC 4 Mil/6mil ضد الکتریسیته ساکن برای مصارف صنعتی
| سد رطوبتی: | تا 3000 LBS |
|---|---|
| پایدارسازی: | UV |
| رنگ: | سفید |
500kg Capacity Anti Static Poly Bags Conductive Material Industrial Only
| Weight Capacity: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Uv Protection: | Yes |
نوع D بافلت کیسه های ضد استاتیک بسته بندی موثر و قابل اعتماد
| استفاده: | جابجایی مواد فله |
|---|---|
| رنگ: | سفید |
| سبک بلند کردن: | 4 حلقه گوشه |
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
Bulk Bag in 1000kg UN Big Bag made of CROHMIQ fabric for bulk transport and packaging
| Un Certification: | UN Certified |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Load Capacity: | 1000kg |
حمل و نقل و ذخیره سازی با پوشش ضد ایستاتیک آسان شده است
| پوشش: | ضد استاتیک |
|---|---|
| استفاده: | حمل و نقل / ذخیره سازی |
| لوگو: | چاپ آرم سفارشی را بپذیرید |
کیسه های ضد استاتیک مقاوم به مواد شیمیایی با طراحی بافلی برای ظرفیت 1000 کیلوگرم
| سبک پر کردن: | بالا را باز کنید |
|---|---|
| مواد: | پلی پروپیلن |
| سبک تخلیه: | کف صاف |
Anti Sift Anti Static Jumbo Bags Chemicals Industry Standard
| Anti-Static: | Yes |
|---|---|
| Weight Capacity: | Customizable |
| Uv Protection: | Yes |
Ungroundable Anti Static Bags The Ultimate Solution for Safe Transport
| اندازه: | قابل تنظیم |
|---|---|
| ضد رطوبت: | آره |
| ضد الک: | آره |

