همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kgs big bag container ] همخوانی داشتن 109 محصولات.
کیسه های فله ای با تهویه سفارشی ، کیسه PP بافته شده برای بسته بندی هیزم
| نام محصول: | کیف Upanel |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35 * 35 ''، 36 * 36 ''، 39 * 39 "، |
| رنگ: | سفید آبی، |
سفید / سیاه PP 1 تن جامبو با تثبیت UV 90x90x120cm
| نام محصول: | کیف Upanel |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35 * 35 ''، 36 * 36 ''، 39 * 39 "، |
| رنگ: | سفید ، آبی ، سیاه |
درجه غذایی FIBC 1000kg SWL با 36x36in اندازه پایین
| Type: | Food Grade |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
کیسه های جامبو مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم، 100% پلی پروپیلن نو
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
2205 پوند FIBC فله کیسه فله انعطاف پذیر کیسه ظروف انعطاف پذیر طراحی بدنه توله ای
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |
کیسه های پلی پروپیلن بافته شده یک کیسه یک تن 10 '' بالا 14 DX 18''H
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |
بدنه قابل حمل انبوه انعطاف پذیر بدنه U پانل برای حلقه های گوشه ای 1000kg
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |
کیسه های فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 2205 پوند و دهانه پرکن
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 95x95x110 سانتی متر با نسبت ایمنی 5:1
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
کیسه های فله بزرگ FIBC را برای بسته بندی کالاهای فله ، 500KG- 3000KG SWL باز کنید
| نام محصول: | کیف Upanel |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35 * 35 ''، 36 * 36 ''، 39 * 39 "، 40 * 40" |
| رنگ: | سیاه ، سفید ، آبی ، |

