همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kgs big bag container ] همخوانی داشتن 109 محصولات.
1000KGS 1 تن کیف های بزرگ ظروف کیف بزرگ کیسه نارنجی زرد قرمز مایل به سبز
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |
Four Loops 1000KGS Big Bag FIBC , ساخت و ساز مواد معدنی خاک کیسه های فله یک تنی
| نام محصول: | کیسه بزرگ دایره ای |
|---|---|
| درمان UV: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| گواهی: | SGS/CPTC |
1000 کیلوگرم کیسه بزرگ رسانای گرانول ضد پانل U استاتیک
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |
| گواهی: | NEL / SGS |
کیسه های بزرگ رسانا ضد استاتیک PP بافته شده TYPE C 4 حلقه های گوشه ای پانل گوشه ای
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
| گواهی: | NEL/SGS |
کیسه بزرگ هدایتی TYPE C PP One Pack Sift برای بسته بندی پودر
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |
| گواهی: | NEL / SGS |
کیسه بزرگ UN با دوخت زنجیره ای و حلقه های آبی رنگ و دهانه پرکن برای حمل و نقل ایمن
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
کیسه بزرگ سازمان ملل متحد با ظرفیت حمل 1000 کیلوگرم پوشش ضد ایستاتیک و حلقه های گوشه ای برای حمل و نقل امن
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ UN Big Bag FIBC با حلقه های آبی رنگ، دهانه پرکن و دوخت زنجیره ای
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
کیسه بزرگ UN سفید FIBC با ظرفیت بار 1000 کیلوگرم، دهانه پرکن و چاپ لوگوی سفارشی
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ UN FIBC با دهانه پرکننده بالایی برای کیف دستی و چمدان ورزشی
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |

