همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kgs big bag container ] همخوانی داشتن 109 محصولات.
Half Cross Corner 1T Open Top Bags Fibc Bulk Bulk
| مواد: | پلی پروپیلن |
|---|---|
| طرح: | بالای صفحه را باز کنید |
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم (1 تن) |
کیسه ته مخروطی FIBC درجه مواد غذایی 2205 پوند UV ASTM G154-00
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Capacity: | 2205lbs |
کیسه های بزرگ فله FIBC با درجه غذایی و درمان UV ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی استاندارد UV ASTM G 154-00، 100٪ پلی پروپیلن نو
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
2200lbs Un Bulk Bags Strong and Durable for Heavy Duty Packaging
| Top Option: | Filling spout |
|---|---|
| Lifting Loops: | 4 |
| Un Certification: | UN Certified |
درجه غذایی FIBC 1000kg SWL با 2 حلقه بلند و درمان UV
| نشان: | درجه غذا |
|---|---|
| درمان اشعه ماوراء بنفش: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| گزینه پایین: | دهانه تخلیه، ته صاف، پایین مخروطی |
جامبو بگ های بزرگ 1 تنی با مقاومت در برابر سایش مقاومت در برابر سرما 10^4-10^6 اهم بر مربع
| مقاومت سطحی: | 10^4-10^6 اهم بر مربع |
|---|---|
| قدرت اشک: | عالی |
| مقاومت در برابر سایش: | عالی |
کیف های پارچه ای خاکستری PP 1000KGS 4 پنبه بزرگ جامبو برای دانه های ذخیره سازی حمل و نقل
| درمان UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| ظرفیت: | 2200 پوند |
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |

