همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg big fibc bag ] همخوانی داشتن 167 محصولات.
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| قابل تنظیم: | آره |
| حفاظت از اشعه ی UV: | آره |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| مواد: | پلی پروپیلن |
|---|---|
| قابل تنظیم: | آره |
| ضد رطوبت: | آره |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| ضد رطوبت: | آره |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| استفاده: | حمل و نقل و نگهداری مواد فله |
|---|---|
| ضریب ایمنی: | 5:1 |
| قابل تنظیم: | آره |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| ضریب ایمنی: | 5:1 |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| مواد: | پلی پروپیلن |
کیسه بزرگ سازمان ملل متحد با ظرفیت حمل 1000 کیلوگرم پوشش ضد ایستاتیک و حلقه های گوشه ای برای حمل و نقل امن
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ UN Big Bag FIBC با حلقه های آبی رنگ، دهانه پرکن و دوخت زنجیره ای
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
UN Big Bag 1000kg ظرفیت با حلقه های گوشه ای و حلقه های آبی
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
کیسه فله ای بافل تنفسی پلی پروپیلن دو کوک تهویه شده 2 تنی
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| مقاومت در برابر خوردگی: | UV |
| مقاومت در برابر سرما: | خوبه |

