همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg big fibc bag ] همخوانی داشتن 167 محصولات.
کیسه های ضد استاتیک سفارشی 1000 کیلوگرمی مقاوم در برابر سایش کمتر از 0.5S پوسیدگی استاتیک
| پوسیدگی استاتیک: | کمتر از 0.5 ثانیه |
|---|---|
| مواد: | پارچه رسانا |
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش: | عالی |
کیسه جامبو بگ FIBC 1000 کیلوگرمی بیگ فله برای سیمان
| گزینه پایین (تخلیه): | سفارشی |
|---|---|
| وزن بارگیری: | 500-3000 کیلوگرم |
| نام محصول: | 100% ویرجین پی پی |
کیسه های فله ای 1000 کیلوگرمی ضد استاتیک خالی کردن سفارشی پایین
| گزینه پایین (تخلیه): | سفارشی شده |
|---|---|
| وزن در حال بارگذاری: | 500-3000 کیلوگرم |
| نام محصول: | 100% بکر pp |
کیسه های ضد الکتریسیته ساکن دو بخیه مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش 1000 کیلوگرمی با پوسیدگی استاتیک کمتر از 0.5 ثانیه
| مقاومت در برابر سایش: | عالی |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش: | عالی |
کیسه های جامبو FIBC با گرید غذایی، 100٪ پلی پروپیلن نو با نسبت ایمنی 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
ضد استاتیک CROHMIQ آبی / سفید FIBC 1 تن کیسه های فله بدون چربی و بدون زمین
| نام محصول: | کیف نوع D |
|---|---|
| مواد: | پارچه CROHMIQ |
| رنگ: | CROHMIQ آبی یا سفید |
کیسه های فله ای یک تن ، کیسه های فله ای ضد استاتیک 1000kg پارچه CROHMIQ
| مواد: | پارچه CROHMIQ |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه ضد استاتیک |
| رنگ: | CROHMIQ آبی یا سفید |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
کیسه های بزرگ فله FIBC با درجه غذایی و درمان UV ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
ظرفیت 1000 کیلوگرمی Jumbo Square Bottom Big Bag FIBC با گوشه نیمه عرضی
| چاپ: | حداکثر سه رنگ در یک پنل |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |

