همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg big fibc bag ] همخوانی داشتن 167 محصولات.
کیسه های U Panel Fibc کیسه های پارچه ای ضد آب بوم Tote PP
| ساخت و ساز: | گرد |
|---|---|
| ظرفیت: | 2200 پوند تا 3000 پوند |
| درمان UV: | ASTM G 154-00 |
کیف های پارچه ای خاکستری PP 1000KGS 4 پنبه بزرگ جامبو برای دانه های ذخیره سازی حمل و نقل
| درمان UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| ظرفیت: | 2200 پوند |
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |
آرد / کربن 1 تن کیسه بزرگ حباب ، ظرفیت 2200 پوند 1 کیسه جامبو
| رنگ: | زرد |
|---|---|
| ظرفیت: | 2200 پوند |
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |
کیسه های فله بزرگ FIBC را برای بسته بندی کالاهای فله ، 500KG- 3000KG SWL باز کنید
| نام محصول: | کیف Upanel |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35 * 35 ''، 36 * 36 ''، 39 * 39 "، 40 * 40" |
| رنگ: | سیاه ، سفید ، آبی ، |
درجه مواد غذایی FIBC 100x100x120cm 4 حلقه بلند 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
FIBC پلاستیکی پلی پروپیلن 1.5 تن Pp بافته شده کیسه های بزرگ 1000 کیلوگرمی سوپر گونی جامبو بگ
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| چاپ: | با یا نه |
| ظرفیت: | 3000 پوند |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 95x95x110 سانتی متر با نسبت ایمنی 5:1
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
لوگوی سفارشی کیسه سوپر گونی PP بافته شده 1000 کیلوگرمی
| نام محصول: | کیسه بزرگ رسانا به زمین |
|---|---|
| توانایی: | ضد الکتریسیته ساکن |
| مواد: | پارچه PP ضد الکتریسیته ساکن |
کیسه های لمینت شده BOPP FIBC
| نام محصول: | کیف لمینت Bopp |
|---|---|
| مواد: | فیلم چاپی BOPP به علاوه PP |
| رنگ: | 6 رنگ برای فیلم BOPP |
کیسه های خوراکی / پودر مواد معدنی تاشو با نشاسته کیسه پلاستیکی جامبو پلاستیکی ISO 9001 2008
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |
| رنگ: | سفید ، بژ |

