همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg big fibc bag ] همخوانی داشتن 167 محصولات.
کالاهای خطرناک FIBC Bulk UN UNMB bag 1000kg ASTM G 154-00
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
پارچه رسانا پلی پروپیلن تهویه دار بافل فله کیسه مقاوم در برابر UV 2T
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش: | عالی |
|---|---|
| قدرت آب بندی: | خوب |
| مقاومت در برابر سایش: | عالی |
مقاومت خوب در برابر سرما 1500kg PP Jumbo Fibc 4 Loops Un Un Bags برای حمل و نقل عمده سنگین
| Resistance to UV: | Excellent |
|---|---|
| Resistance to Cold: | Good |
| Resistance to Corrosion: | Uv |
کیسه های فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 2205 پوند و دهانه پرکن
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
کیسه های جامبو مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم، 100% پلی پروپیلن نو
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
پانل سیاه / خاکستری U پانل بزرگ کیسه بزرگ FIBC Cross Corner برای 1000KGS
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |
مقاوم در برابر سرما دو کوک رسانا کیسه بزرگ مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش: | عالی |
|---|---|
| استحکام دوخت: | دوخت |
| پوسیدگی استاتیک: | کمتر از 0.5 ثانیه |
کیسه های آنتی استاتیک بزرگ جامبو فیب سی رسانا 1000 کیلوگرمی 1200 کیلوگرمی برای بسته بندی شیمیایی
| وزن در حال بارگذاری: | 2 تن |
|---|---|
| گزینه پایین (تخلیه): | پایین تخت |
| مواد: | پارچه PP ضد الکتریسیته ساکن |
کوله بزرگ رسانا سفارشی با مقاومت خوب در برابر آب و سرما
| Material: | Conductive Fabric |
|---|---|
| Tear Strength: | Excellent |
| Resistance to UV: | Excellent |
کیسه بزرگ ADR ویرجین PP بافته شده UN، کیف بزرگ U Panel Fibc
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |

