همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg big fibc bag ] همخوانی داشتن 167 محصولات.
بسته بندی انبوه پلاستیک PP Ibc ، ظروف پلاستیکی انعطاف پذیر یک تن
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
کیسه بزرگ رسانای کود با مقاومت شیمیایی و مقاومت در برابر آب
| مقاومت در برابر آب: | خوب |
|---|---|
| رنگ: | سیاه |
| قدرت اشک: | عالی |
کیسه های پلی پروپیلن بافته شده یک کیسه یک تن 10 '' بالا 14 DX 18''H
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |
طرح سیاه و سفید خاکستری سیاه و سفید گره بافته شده FIBC طراحی بدنه توپی نوآورانه
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |
کیسه بزرگ رسانا مقاوم در برابر سرما با پوسیدگی استاتیکی کمتر از 0.5 ثانیه
| مقاومت در برابر سایش: | عالی |
|---|---|
| قدرت اشک: | عالی |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی: | عالی |
2 تن پلی پروپیلن تهویه شده سانسور قابل تنفس بافلی با مقاومت شیمیایی عالی و پارچه رسانا
| Sealing Strength: | Well |
|---|---|
| Stitch Strength: | Double Stitch |
| Resistance to Water: | Good |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی استاندارد UV ASTM G 154-00، 100٪ پلی پروپیلن نو
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
حلقههای گوشه متقاطع کیسه بزرگ UN سفید محافظت استاتیک برای حمل و نقل و جابجایی ایمن
| دهانه پر کردن: | تاپ دافل |
|---|---|
| حلقه ها: | گوشه متقاطع |
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
مقاومت در برابر رطوبت کیسه بزرگ بزرگ تاشو FIBC PP فله ای مخصوص مواد معدنی
| چاپ: | حداکثر سه رنگ در یک پنل |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000-2000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |

