همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg big bulk bags ] همخوانی داشتن 179 محصولات.
کیسه بزرگ 1000 کیلوگرمی UN با دهانه پرکننده بالایی دافل و محافظت استاتیک
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
کیسه بزرگ سازمان ملل متحد با ظرفیت حمل 1000 کیلوگرم پوشش ضد ایستاتیک و حلقه های گوشه ای برای حمل و نقل امن
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ UN با دوخت زنجیره ای و حلقه های آبی رنگ و دهانه پرکن برای حمل و نقل ایمن
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
کیسه بزرگ UN سفید FIBC با ظرفیت بار 1000 کیلوگرم، دهانه پرکن و چاپ لوگوی سفارشی
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ UN FIBC با دهانه پرکننده بالایی برای کیف دستی و چمدان ورزشی
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
کیسه بزرگ انعطافپذیر UN با درجه صنعتی برای بارگیری، تخلیه و حمل و نقل
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |
کیسه های آنتی استاتیک پارچه رسانا 1000 کیلوگرمی مقاومت عالی در برابر مواد شیمیایی
| اندازه: | سفارشی |
|---|---|
| مواد: | پارچه رسانا |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی: | عالی |
4 Mil UV Stabilization 6OZ Big Bag FIBC Durable Solution for Industrial Packaging
| حفاظت از اشعه ی UV: | آره |
|---|---|
| ضد رطوبت: | آره |
| ضد گرد و غبار: | آره |
کوله بزرگ رسانا سفارشی با مقاومت خوب در برابر آب و سرما
| Material: | Conductive Fabric |
|---|---|
| Tear Strength: | Excellent |
| Resistance to UV: | Excellent |
UN Big Bag 1000kg با دوتا زنجیر بخیه و پوشش ضد ایستاتیک
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |

