همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg big bulk bags ] همخوانی داشتن 179 محصولات.
کیسه های بزرگ فله پلاستیکی ضد آب 1000 کیلوگرمی نوع C FIBC
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
| گواهی: | NEL/SGS |
White PP بافته شده کیسه های بزرگ FIBC سوپر کیسه های فله 35 '' X 35 '' X 47 ''
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |
1000kg Capacity Un Bulk Bag Made with CROHMIQ Fabric for and Safe Storage Solutions
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Load Capacity: | 1000kg |
کیسه های فله ای 1000 کیلوگرمی ضد استاتیک خالی کردن سفارشی پایین
| گزینه پایین (تخلیه): | سفارشی شده |
|---|---|
| وزن در حال بارگذاری: | 500-3000 کیلوگرم |
| نام محصول: | 100% بکر pp |
کیسه های فله ای صنعتی ضد استاتیک 1000kg CROHMIQ آبی / سفید برای ذخیره پودر شیمیایی
| نام محصول: | کیسه اتساع نوع D |
|---|---|
| مواد: | پارچه CROHMIQ |
| رنگ: | سفید ابی |
ضد استاتیک CROHMIQ آبی / سفید FIBC 1 تن کیسه های فله بدون چربی و بدون زمین
| نام محصول: | کیف نوع D |
|---|---|
| مواد: | پارچه CROHMIQ |
| رنگ: | CROHMIQ آبی یا سفید |
کیسه های فله ای یک تن ، کیسه های فله ای ضد استاتیک 1000kg پارچه CROHMIQ
| مواد: | پارچه CROHMIQ |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه ضد استاتیک |
| رنگ: | CROHMIQ آبی یا سفید |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |

