همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg big bulk bags ] همخوانی داشتن 179 محصولات.
کیسه فله ای بافل تنفسی با تهویه پلی پروپیلن 2 تنی مقاوم در برابر مواد شیمیایی / UV
| مقاومت سطحی: | 10^4-10^6 اهم بر مربع |
|---|---|
| استحکام دوخت: | دوخت |
| اندازه: | بزرگ |
1000 کیلوگرم کیسه های فله ای تایید شده از پارچه PP بافته شده
| مواد: | PP بافته شده |
|---|---|
| نام محصول: | کیف بزرگ با گواهی سازمان ملل |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
لوگوی سفارشی کیسه سوپر گونی PP بافته شده 1000 کیلوگرمی
| نام محصول: | کیسه بزرگ رسانا به زمین |
|---|---|
| توانایی: | ضد الکتریسیته ساکن |
| مواد: | پارچه PP ضد الکتریسیته ساکن |
اندازه سفارشی کیسه فله جامبو بافته شده بزرگ FIBC برای محصولات فله 1000 کیلوگرمی
| نام محصول: | کیسه U-panel 1 تنی |
|---|---|
| حلقه ها: | حلقه های گوشه |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
Four Loops 1000KGS Big Bag FIBC , ساخت و ساز مواد معدنی خاک کیسه های فله یک تنی
| نام محصول: | کیسه بزرگ دایره ای |
|---|---|
| درمان UV: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| گواهی: | SGS/CPTC |
کیسه جامبو بگ FIBC 1000 کیلوگرمی بیگ فله برای سیمان
| گزینه پایین (تخلیه): | سفارشی |
|---|---|
| وزن بارگیری: | 500-3000 کیلوگرم |
| نام محصول: | 100% ویرجین پی پی |
کیسه های فله ای با تهویه سفارشی ، کیسه PP بافته شده برای بسته بندی هیزم
| نام محصول: | کیف Upanel |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35 * 35 ''، 36 * 36 ''، 39 * 39 "، |
| رنگ: | سفید آبی، |
آرد / کربن 1 تن کیسه بزرگ حباب ، ظرفیت 2200 پوند 1 کیسه جامبو
| رنگ: | زرد |
|---|---|
| ظرفیت: | 2200 پوند |
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |
کیسه های فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 2205 پوند و دهانه پرکن
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 95x95x110 سانتی متر با نسبت ایمنی 5:1
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |

