همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg big bulk bags ] همخوانی داشتن 179 محصولات.
کیسه های خوراکی / پودر مواد معدنی تاشو با نشاسته کیسه پلاستیکی جامبو پلاستیکی ISO 9001 2008
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |
| رنگ: | سفید ، بژ |
کیسه بزرگ چند منظوره سازمان ملل با تهویه 2000 کیلوگرمی با چاپ
| مواد: | 100% بکر pp |
|---|---|
| نام محصول: | کیف بزرگ با گواهی سازمان ملل |
| نسبت ایمنی: | 6:1 |
کیسه ته مخروطی FIBC درجه مواد غذایی 2205 پوند UV ASTM G154-00
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Capacity: | 2205lbs |
ساخت پانل U ، کیسه 1 تن بالایی را باز می کند
| نام محصول: | کیف 1 تن بالا را باز کنید |
|---|---|
| حلقه ها: | حلقه های گوشه ای |
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |
حمل و نقل سیمان / مواد معدنی / مواد شیمیایی 1 کیف تونی FIBC U-panel
| نام محصول: | کیسه U-panel 1 تن |
|---|---|
| ظرفیت: | 2200 پوند |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag یک ایستگاه برای شما و راه حل های بسته بندی عمده ارزان قیمت
| نوع: | گرد |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| ظرفیت حمل: | 1000 کیلوگرم |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| قابل تنظیم: | آره |
| حفاظت از اشعه ی UV: | آره |

