همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ virgin polypropylene fibc bags ] همخوانی داشتن 261 محصولات.
کیسه های جامبو FIBC با گرید غذایی، 100٪ پلی پروپیلن نو با نسبت ایمنی 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
کیسه های جامبو مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم، 100% پلی پروپیلن نو
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی استاندارد UV ASTM G 154-00، 100٪ پلی پروپیلن نو
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
کیسه FIBC با درجه غذایی، ظرفیت 2205 پوند، با نسبت ایمنی 5:1
| Sf: | 5:1, 6:1, |
|---|---|
| Type: | Food Grade |
| Feature: | Food Grade |
مواد غذایی پلی پروپیلن Big Bag Grade FIBC UV که برای صنایع غذایی درمان می شود
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه بزرگ درجه غذایی |
| مواد: | PP 100٪ بکر |
کیف های فله جامبو درجه یک غذایی پلی پروپیلن ویرجین 35X35 "FIBC
| نام محصول: | کیسه بزرگ دایره ای FIBC |
|---|---|
| ظرفیت: | 2200 پوند |
| گزینه اندازه: | 35 * 35 " |
اندازه شخصی سفارشی ظروف انبوه انعطاف پذیر 3000 لیتری پلی پروپیلن
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |
لوگوی سفارشی کیسه بزرگ رسانای پلی پروپیلن بالا پایین لوله ای
| ظرفیت: | 1320 پوند |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
| گواهی: | NEL/SGS |
کیسه های فیب سی 600 کیلوگرمی دارای گواهینامه UN 4 Loops با کف صاف
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 600 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 6:1 |

