همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ virgin polypropylene fibc bags ] همخوانی داشتن 261 محصولات.
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم و نسبت ایمنی 5:1
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 And 6:1 |
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
کیسه های بزرگ فله FIBC با درجه غذایی و درمان UV ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
کیسه فولکل FIBC درجه غذایی با کف مخروطی ظرفیت 2205 پوند
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم و نسبت ایمنی 6:1
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
FIBC پلاستیکی پلی پروپیلن 1.5 تن Pp بافته شده کیسه های بزرگ 1000 کیلوگرمی سوپر گونی جامبو بگ
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| چاپ: | با یا نه |
| ظرفیت: | 3000 پوند |
کیسه های بزرگ پلی پروپیلن پلاستیکی FIBC 1.2 تن پی پی بافته شده 1000 کیلوگرم مواد شیمیایی جامبو بگ
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| چاپ: | با یا نه |
| ظرفیت: | 3000 پوند |
درجه مواد غذایی FIBC 100x100x120cm 4 حلقه بلند 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
کیسه های حجیم پلی پروپیلن با پنل خاکستری بزرگ FIBC UV با پوشش پلی پروپیلن
| نام محصول: | کیف پنل U |
|---|---|
| رفتار: | UV درمان شده است |
| رنگ: | خاکستری |
کیسه بزرگ U-panel بلند FIBC , جامبو کیسه های پلی پروپیلن سیمانی تحت درمان با اشعه ماوراء بنفش
| نام محصول: | کیف پنل U |
|---|---|
| رفتار: | UV درمان شده است |
| رنگ: | سفید |

