همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ tear resistant anti static bulk bags ] همخوانی داشتن 38 محصولات.
کیسه های آبی فیبک راه حل بسته بندی عمده ماندگار برای نیازهای کسب و کار شما
| مواد: | پلی پروپیلن |
|---|---|
| حفاظت از اشعه ی UV: | آره |
| اندازه: | 35*35*50 اینچ |
کیسه های آنتی استاتیک 1000 کیلوگرمی با اندازه سفارشی با مقاومت خوب در برابر سرما
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی: | عالی |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| پوسیدگی استاتیک: | کمتر از 0.5 ثانیه |
CROHMIQ Fabric Fibc Bag for UN Big Bag with Anti-static Properties
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Coating: | Anti-static |
کیسه های آنتی استاتیک 10^4-10^6 اهم بر مربع اندازه سفارشی مقاومت در برابر سایش عالی
| اندازه: | بزرگ |
|---|---|
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش: | عالی |
| مقاومت در برابر سایش: | عالی |
تخلیه پایین کیسه بزرگ FIBC با عامل ایمنی 5: 1 و پوشش مقاوم UV برای دستکاری مواد سنگین
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
| MOQ: | 500pcs |
مقاوم در برابر سرما دو کوک رسانا کیسه بزرگ مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش: | عالی |
|---|---|
| استحکام دوخت: | دوخت |
| پوسیدگی استاتیک: | کمتر از 0.5 ثانیه |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
کیسه های بافلی سفارشی برای نیازهای بسته بندی منحصر به فرد شما
| ضد رطوبت: | آره |
|---|---|
| قابل بازیافت: | آره |
| مواد: | پلی پروپیلن |
Anti Sift PP Jumbo Bags with 4400lbs Capacity
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Anti-Static: | Yes |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |

