همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ tear resistant anti static bulk bags ] همخوانی داشتن 38 محصولات.
500kg Capacity Anti Static Poly Bags Conductive Material Industrial Only
| Weight Capacity: | Customizable |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Uv Protection: | Yes |
4400lbs Load Capacity Blue Anti Static Poly Bags with Moisture Resistance
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400 lbs |
| Bottom Option: | Discharge Spout |
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| ظرفیت بلند کردن: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| مقاومت UV: | آره |
| گیج کردن: | آره |
Ungroundable Anti Static Bags The Ultimate Solution for Safe Transport
| اندازه: | قابل تنظیم |
|---|---|
| ضد رطوبت: | آره |
| ضد الک: | آره |
مقاومت عالی در برابر پوشش ضد الکتریسیته ساکن کیسه بزرگ رسانا مشکی UV
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش: | عالی |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی: | عالی |
Bulk Bag in 1000kg UN Big Bag made of CROHMIQ fabric for bulk transport and packaging
| Un Certification: | UN Certified |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Load Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ سازمان ملل متحد با ظرفیت حمل 1000 کیلوگرم پوشش ضد ایستاتیک و حلقه های گوشه ای برای حمل و نقل امن
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
کیسه های ضد استاتیک سفارشی 1000 کیلوگرمی مقاوم در برابر سایش کمتر از 0.5S پوسیدگی استاتیک
| پوسیدگی استاتیک: | کمتر از 0.5 ثانیه |
|---|---|
| مواد: | پارچه رسانا |
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش: | عالی |
1000kg Capacity Un Certified Bulk Bags with Anti Static 6mil Material
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Un Certification: | UN Certified |
| Material: | Polypropylene |
Baffle Antistatic Bag for 500kg Anti Sift Protection
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Dust Proof: | Yes |
| Uv Protection: | Yes |

