همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ polypropylene fibc bulk bag ] همخوانی داشتن 391 محصولات.
کیسه های فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 2205 پوند و دهانه پرکن
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
کیسه بزرگ کیسه ای دایره ای ظرفیت SGS Approval Cross Corner FIBC Bulk Bag 2500 LBS
| نام محصول: | کیسه بزرگ دایره ای |
|---|---|
| درمان UV: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| حلقه های بالابر: | کاملا کمربند بسته شده |
1.5 تن 4 پنل Baffle Big FIBC فله کیسه ای آبی / نارنجی برای بارگیری
| نام محصول: | کیسه بزرگ دایره ای |
|---|---|
| درمان UV: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| حلقه های بالابر: | کاملا کمربند بسته شده |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی استاندارد UV ASTM G 154-00، 100٪ پلی پروپیلن نو
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
دسته بندی مواد غذایی FIBC کیسه ی عمده 2205 پوند ظرفیت حمل مواد غذایی
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 95x95x110 سانتی متر با نسبت ایمنی 5:1
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
فاکتور مواد غذایی FIBC کیسه های بزرگ 2205 پوند ظرفیت با UV ASTM G 154-00
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
کیسه های فشرده مش FIBC تهویه چوب بلند قرمز با حلقه های گوشه 2202 پوند
| نام محصول: | کیسه های FIBC هیزم تهویه شده قرمز بلند |
|---|---|
| حلقه های بالابر: | حلقه های درز جانبی |
| درمان UV: | استاندارد ASTM G 154-00 |
کیسه بزرگ UN Big Bag FIBC با دهانه پرکننده بالایی دافل، دوخت زنجیره ای مضاعف و رنگ سفید برای حمل و نقل ایمن فله
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
SGS Iris Discharge Spout 5.5OZ Coated PP Jumbo Fibc Bulk Bags
| ظرفیت: | 3300 پوند |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5: 1 |
| گواهی: | NEL / SGS |

