همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ polypropylene fibc bulk bag ] همخوانی داشتن 391 محصولات.
کیسه های فشرده آبی / سفید / سیاه بزرگ FIBC ، UV تحت درمان با کیسه های فله 2200 LBS Fibc
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2200 پوند |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم و نسبت ایمنی 5:1
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 And 6:1 |
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
کیسه های بزرگ فله FIBC با درجه غذایی و درمان UV ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
کیسه فولکل FIBC درجه غذایی با کف مخروطی ظرفیت 2205 پوند
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 1000 کیلوگرم SWL 100x100x120 سانتی متر
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم و نسبت ایمنی 6:1
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
کیسه بزرگ چاپ رنگی U-Panel، کیسه فله 1500 کیلوگرمی FIBC Super Sacks
| نام محصول: | کیف پنل U |
|---|---|
| رفتار: | UV درمان شده است |
| رنگ: | سفید، سیاه، نارنجی، آبی، |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 95x95x110 سانتی متر با سر باز، ظرفیت 2205 پوند
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Type: | Food Grade |
کیسه های بزرگ فیلیپین U Panel Industrial PP F کیسه های بزرگ فایبرگ با حلقه های گوشه ای متقاطع
| نام محصول: | کیسه پانلی |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35*35 اینچ، 39*39 اینچ، 41*41 اینچ |
| رنگ: | SGS/CPTC |
Half Cross Corner 1T Open Top Bags Fibc Bulk Bulk
| مواد: | پلی پروپیلن |
|---|---|
| طرح: | بالای صفحه را باز کنید |
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم (1 تن) |

