همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ flexible intermediate bulk bag ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
3000 پوند یک تن کیسه بزرگ کیسه جمبو برای کاربردهای صنعتی سنگین
| ضد گرد و غبار: | آره |
|---|---|
| مواد: | پلی پروپیلن |
| اندازه: | 90x90x100 سانتی متر |
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| ظرفیت بلند کردن: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| مقاومت UV: | آره |
| گیج کردن: | آره |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| گزینه بالا: | دهانه پر کردن |
|---|---|
| مواد: | پلی پروپیلن |
| ضد گرد و غبار: | آره |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |
1000KGS PP Woven Baffle Bag FIBC Optimal Choice for Bulk Handling Needs
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Anti-Slip: | Yes |
Anti Static Baffle Bag The Perfect Packaging Solution for Your Business Needs
| ضد گرد و غبار: | آره |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| گیج کردن: | آره |
کیسه های جامبو FIBC با گرید غذایی، 100٪ پلی پروپیلن نو با نسبت ایمنی 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
پارتیشن داخلی بله کیسه بافلی با 4 حلقه گوشه ای و ساخت بافلی سنگین
| Recyclable: | Yes |
|---|---|
| Internal Partitiion: | Yes, 4pcs At Corners |
| Material: | Polypropylene |

