همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ flexible intermediate bulk bag ] همخوانی داشتن 181 محصولات.
کیسه جامبو مواد غذایی 100x100x120 سانتیمتر با ظرفیت 2205 پوند
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
500-2500kg Lifting Capacity Bulk Bag with Liner High Capacity and Durability
| Liner Material: | PE/PP |
|---|---|
| Coating: | UV Resistant |
| Color: | White, Blue, Green, Etc. |
تسمه نقاله متوسط و بزرگ PP FIBC Cross Corner Lifting
| ساخت و ساز: | گرد |
|---|---|
| ظرفیت: | 2200 پوند تا 3000 پوند |
| درمان UV: | ASTM G 154-00 |
بیگ بگ سفارشی FIBC با گواهینامه های SGS مواد لاینر PE / PP
| حلقه های بالابر: | 4/2/1 |
|---|---|
| مواد آستر: | PE/PP |
| لاینر: | آره |
کیسه بزرگ 500 کیلوگرمی FIBC قابل زمین برای بارگیری و حمل و نقل
| مواد: | پلی پروپیلن |
|---|---|
| گزینه اندازه: | 35*35 اینچ، 37*37 اینچ، 39*39 اینچ |
| نسبت ایمنی: | 5:1 و 6:1 |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
4400lbs Load Capacity Blue Anti Static Poly Bags with Moisture Resistance
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400 lbs |
| Bottom Option: | Discharge Spout |
UN Big Bag یک ایستگاه برای شما و راه حل های بسته بندی عمده ارزان قیمت
| نوع: | گرد |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| ظرفیت حمل: | 1000 کیلوگرم |
کیسه های جامبو مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم، 100% پلی پروپیلن نو
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |

