همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ fibc un certified bulk bags ] همخوانی داشتن 93 محصولات.
کوله بزرگ و رسانای سیاه با مقاومت شیمیایی عالی
| Resistance to UV: | Excellent |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Tear Strength: | Excellent |
4400lbs Load Capacity Blue Anti Static Poly Bags with Moisture Resistance
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400 lbs |
| Bottom Option: | Discharge Spout |
کوله بزرگ رسانا در سیاه با پارچه رسانا و مقاومت سطحی
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش: | عالی بود |
| مواد: | پارچه رسانا |
مقاومت خوب در برابر آب کیسه های ضد ایستاتیک 1000 کیلوگرم با قدرت محکم
| Material: | Conductive Fabric |
|---|---|
| Resistance to Water: | Good |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
کیسه بزرگ رسانا سفارشی با مقاومت UV عالی و مقاومت در برابر خوردگی
| Surface Resistance: | 10^4-10^6 Ohm/sq |
|---|---|
| Material: | Conductive Fabric |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
کوله پشتی مدرسه آبی رنگ بچه گانه شیک و راحت با دهانه پرکن
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| حلقه های گوشه: | 4 |
| بالا: | دهانه پر کردن |
دوخت زنجیره ای دوبل و حلقه های گوشه ای 4 تایی کیسه بزرگ رسانای الکتریسیته برای بسته بندی رسانا
| ظرفیت حمل: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| استفاده: | حمل و نقل / ذخیره سازی |
| رنگ حلقه: | آبی |
کیسه بزرگ UN سفید FIBC با ظرفیت بار 1000 کیلوگرم، دهانه پرکن و چاپ لوگوی سفارشی
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ UN FIBC با دهانه پرکننده بالایی برای کیف دستی و چمدان ورزشی
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |

