همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ fibc un certified bulk bags ] همخوانی داشتن 93 محصولات.
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
کیسه بزرگ مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش رسانای کود با مقاومت در برابر سایش
| مواد: | پارچه رسانا |
|---|---|
| پوسیدگی استاتیک: | کمتر از 0.5 ثانیه |
| مقاومت در برابر آب: | خوب |
کیسه جامبو بگ FIBC 1000 کیلوگرمی بیگ فله برای سیمان
| گزینه پایین (تخلیه): | سفارشی |
|---|---|
| وزن بارگیری: | 500-3000 کیلوگرم |
| نام محصول: | 100% ویرجین پی پی |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag یک ایستگاه برای شما و راه حل های بسته بندی عمده ارزان قیمت
| نوع: | گرد |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| ظرفیت حمل: | 1000 کیلوگرم |
کیسه بزرگ رسانای کود با مقاومت شیمیایی و مقاومت در برابر آب
| مقاومت در برابر آب: | خوب |
|---|---|
| رنگ: | سیاه |
| قدرت اشک: | عالی |
کیسه بزرگ رسانا ضد آب با مقاومت در برابر سایش کمتر از 0.5S پوسیدگی استاتیک
| قدرت آب بندی: | خوب |
|---|---|
| استحکام دوخت: | دوخت |
| مقاومت در برابر سایش: | عالی |
مقاومت خوب در برابر آب کوله بزرگ رسانا با مقاومت شیمیایی عالی
| Resistance to UV: | Excellent |
|---|---|
| Color: | Black |
| Stitch Strength: | Double Stitch |
کیسه های آنتی استاتیک 10^4-10^6 اهم بر مربع اندازه سفارشی مقاومت در برابر سایش عالی
| اندازه: | بزرگ |
|---|---|
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش: | عالی |
| مقاومت در برابر سایش: | عالی |
کوله بزرگ رسانا سفارشی با مقاومت خوب در برابر آب و سرما
| Material: | Conductive Fabric |
|---|---|
| Tear Strength: | Excellent |
| Resistance to UV: | Excellent |

