همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ cross corner loops bulk transport bag ] همخوانی داشتن 94 محصولات.
کیسه بزرگ سازمان ملل متحد با ظرفیت حمل 1000 کیلوگرم پوشش ضد ایستاتیک و حلقه های گوشه ای برای حمل و نقل امن
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ UN با دهانه پرکننده بالای دافل، بافل برای پایداری بار، و حلقه های گوشه متقاطع برای جابجایی ایمن
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
UN Big Bag 1000kg ظرفیت با حلقه های گوشه ای و حلقه های آبی
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
حمل و نقل / انبار UN کیسه بزرگ با دوپلی بالا پر کردن آبشخور و حلقه های گوشه ای متقاطع
| حلقه های گوشه: | 4 |
|---|---|
| استفاده: | چمدان های مخصوص کیف دستی کیف دستی |
| دوخت: | زنجیر دوتایی |
دوخت زنجیره ای دوبل و حلقه های گوشه ای 4 تایی کیسه بزرگ رسانای الکتریسیته برای بسته بندی رسانا
| ظرفیت حمل: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| استفاده: | حمل و نقل / ذخیره سازی |
| رنگ حلقه: | آبی |
کیسه بزرگ UN با دهانه پرکننده ظرفیت 1000 کیلوگرم برای حمل و نقل فله
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
کیسه های بزرگ فیلیپین U Panel Industrial PP F کیسه های بزرگ فایبرگ با حلقه های گوشه ای متقاطع
| نام محصول: | کیسه پانلی |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35*35 اینچ، 39*39 اینچ، 41*41 اینچ |
| رنگ: | SGS/CPTC |
کیسه بزرگ UN سفید رسانا با حلقههای گوشه آبی صلیبی 1000 کیلوگرم
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
سیمان ضد انعطاف پذیر ضد استاتیک فله PP بافته شده Big Bag 4 Cross Corner حلقه
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
کیسه های بزرگ رسانا ضد استاتیک PP بافته شده TYPE C 4 حلقه های گوشه ای پانل گوشه ای
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
| گواهی: | NEL/SGS |

