همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ cross corner loops bulk transport bag ] همخوانی داشتن 94 محصولات.
600 کیلوگرم کیف بزرگ سازمان ملل متحد FIBC ، کیسه های خطرناک صنعتی جامبو
| مواد: | 100٪ PP باکره |
|---|---|
| نام محصول: | کیف معتبر سازمان ملل |
| گواهی: | SGS / CPTC |
کیسه جامبو بگ FIBC 1000 کیلوگرمی بیگ فله برای سیمان
| گزینه پایین (تخلیه): | سفارشی |
|---|---|
| وزن بارگیری: | 500-3000 کیلوگرم |
| نام محصول: | 100% ویرجین پی پی |
پلی پروپیلن دایره ای بالا دامن 1 کیسه تن برای خاک / سیمان / مواد معدنی
| نام محصول: | کیسه استاندارد U-panel 1 تن |
|---|---|
| حلقه ها: | حلقه های گوشه |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
کیسه بزرگ UN FIBC با دهانه پرکننده بالایی برای کیف دستی و چمدان ورزشی
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| گزینه بالا: | دهانه پر کردن |
|---|---|
| مواد: | پلی پروپیلن |
| ضد گرد و غبار: | آره |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| ضد رطوبت: | آره |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| قابل تنظیم: | آره |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| material: | PP |
|---|---|
| Product name: | bulk bag |
| capacity: | 2205lbs |
4 Mil UV Stabilization 6OZ Big Bag FIBC Durable Solution for Industrial Packaging
| حفاظت از اشعه ی UV: | آره |
|---|---|
| ضد رطوبت: | آره |
| ضد گرد و غبار: | آره |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| قابل تنظیم: | آره |
| حفاظت از اشعه ی UV: | آره |

