همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ anti static coating fibc bulk bag ] همخوانی داشتن 120 محصولات.
39x39 "4400 پوند کیف رسانای بزرگ برای مواد قابل اشتعال
| نام محصول: | کیسه رسانای نوع C |
|---|---|
| اندازه پایین: | 39 * 39 "، 41 * 41" |
| رنگ: | سفید |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
سفید / سیاه PP 1 تن جامبو با تثبیت UV 90x90x120cm
| نام محصول: | کیف Upanel |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35 * 35 ''، 36 * 36 ''، 39 * 39 "، |
| رنگ: | سفید ، آبی ، سیاه |
رساننده کیسه های بزرگ قابل قبول FIBC برای پودرهای شیمیایی مواد قابل اشتعال
| نام محصول: | کیسه بزرگ رسانا به زمین |
|---|---|
| توانایی: | ضد الکتریسیته ساکن |
| مواد: | پارچه pp ضد الکتریسیته ساکن |
مواد قابل اشتعال بسته بندی فله U - پانل رسانا TYPE C
| ظرفیت: | 3300 پوند |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
| گواهی: | NEL/SGS |
ظروف فله انعطاف پذیر و قابل انعطاف کیسه های بزرگ قابل حمل پلی پروپیلن
| ظرفیت: | 800 کیلوگرم |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
| گواهی: | NEL/SGS |
500 کیلوگرم بزرگ کیسه بزرگ رسانا غیر قابل تحمل برای پودرهای قابل اشتعال خطرناک
| نام محصول: | کیف بزرگ غیر زمینی |
|---|---|
| مواد: | پارچه pp ضد استاتیک |
| توانایی: | آنتی استاتیک |
کالاهای قابل اشتعال Conductive Big Bag 4400lbs ظرفیت
| نام محصول: | کیسه بزرگ رسانا به زمین |
|---|---|
| توانایی: | ضد الکتریسیته ساکن |
| مواد: | پارچه PP ضد الکتریسیته ساکن |
بسته بندی زنجیره ای دوگانه UN کیسه بزرگ با بافل و ظرفیت 1000 کیلوگرم برای حمل و نقل عمده صنعتی
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Top: | Filling Spout |
کیسه بزرگ UN سفید FIBC با ظرفیت بار 1000 کیلوگرم، دهانه پرکن و چاپ لوگوی سفارشی
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |

