همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ anti static coating fibc bulk bag ] همخوانی داشتن 120 محصولات.
ظرفيت 1000 کيلوگرم UN Big Bag با پوشش ضد استاتیک و دو تا بخيه زنجيره اي براي حمل و نقل سنگین امن
| Loop Color: | Blue |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Coating: | Anti-static |
ظرفيت 1000 کيلوگرم UN Big Bag با پوشش ضد استاتیک و دو تا خياط زنجیره ای برای بسته بندی سنگین
| Filling Spout: | Duffle Top |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
UN Big Bag FIBC Bulk Bag با ظرفیت حمل 1000 کیلوگرم پوشش ضد ایستاتیک و 4 حلقه گوشه ای برای حمل و نقل امن
| Color: | White |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Load Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ سازمان ملل متحد با ظرفیت حمل 1000 کیلوگرم پوشش ضد ایستاتیک و حلقه های گوشه ای برای حمل و نقل امن
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ سفید سازمان ملل متحد FIBC کیسه عمده با پوشش ضد ایستاتیک ظرفیت بار 1000 کیلوگرم و حلقه های گوشه ای متقاطع برای حمل و نقل سنگین
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Usage: | Transportation/Storage |
کیسه بزرگ FIBC سازمان ملل با ظرفیت بار 1000 کیلوگرم، پوشش ضد الکتریسیته ساکن و حلقههای گوشه متقاطع برای حمل و نقل ایمن
| Loop Color: | Blue |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Filling Spout: | Duffle Top |
کیسه بزرگ UN با حلقه آبی رنگ، پوشش ضد الکتریسیته ساکن و ظرفیت بار 1000 کیلوگرم برای حمل و نقل ایمن
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Coating: | Anti-static |
کیسه بزرگ UN Big Bag FIBC با حلقه های آبی رنگ، دهانه پرکن و دوخت زنجیره ای
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
سیمان ضد انعطاف پذیر ضد استاتیک فله PP بافته شده Big Bag 4 Cross Corner حلقه
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
کیسه های بزرگ فیلیپین U Panel Industrial PP F کیسه های بزرگ فایبرگ با حلقه های گوشه ای متقاطع
| نام محصول: | کیسه پانلی |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35*35 اینچ، 39*39 اینچ، 41*41 اینچ |
| رنگ: | SGS/CPTC |

