همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg un bulk bags ] همخوانی داشتن 234 محصولات.
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
Anti Static Baffle Bag for Secure and Damage-Free Seeds Transportation
| حلقه های گوشه: | 4 |
|---|---|
| ضد رطوبت: | آره |
| ضد گرد و غبار: | آره |
Black Cross Corner Baffle Bag Perfect for Packaging Solutions
| مقاومت UV: | آره |
|---|---|
| مقاومت استاتیکی: | آره |
| رنگ: | سفید |
ظروف حمل و نقل بالای Flat Bottom FIbc را با 4 دستگیره گوشه ای ، ظرفیت 1000 کیلو گرم باز کنید
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
کیسه بزرگ ADR ویرجین PP بافته شده UN، کیف بزرگ U Panel Fibc
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
بسته بندی زنجیره ای دوگانه UN کیسه بزرگ با بافل و ظرفیت 1000 کیلوگرم برای حمل و نقل عمده صنعتی
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Top: | Filling Spout |
ظرفیت 1000 کیلوگرم UN Big Bag با حفاظت استاتیک و حلقه های گوشه ای متقاطع برای حمل مواد خطرناک ایمن
| Color: | White |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Load Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ سازمان ملل متحد با ظرفیت حمل 1000 کیلوگرم پوشش ضد ایستاتیک و حلقه های گوشه ای برای حمل و نقل امن
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |

