همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg un bulk bags ] همخوانی داشتن 234 محصولات.
کیسه بزرگ FIBC سازمان ملل با ظرفیت بار 1000 کیلوگرم، پوشش ضد الکتریسیته ساکن و حلقههای گوشه متقاطع برای حمل و نقل ایمن
| Loop Color: | Blue |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Filling Spout: | Duffle Top |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
درجه غذایی FIBC 1000kg SWL با 36x36in اندازه پایین
| Type: | Food Grade |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
1000kg Load Capacity Big Bag UN with CROHMIQ Fabric for Heavy-Duty
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Top Option: | Filling spout |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| قابل تنظیم: | آره |
| حفاظت از اشعه ی UV: | آره |
دوخت زنجیره ای دوبل و حلقه های گوشه ای 4 تایی کیسه بزرگ رسانای الکتریسیته برای بسته بندی رسانا
| ظرفیت حمل: | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| استفاده: | حمل و نقل / ذخیره سازی |
| رنگ حلقه: | آبی |
1000KGS PP Woven Baffle Bag FIBC Optimal Choice for Bulk Handling Needs
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Anti-Slip: | Yes |
درجه مواد غذایی FIBC 100x100x120cm 4 حلقه بلند 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| استفاده: | حمل و نقل و نگهداری مواد فله |
|---|---|
| ضریب ایمنی: | 5:1 |
| قابل تنظیم: | آره |

