همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg swl bulk bag ] همخوانی داشتن 40 محصولات.
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 1000 کیلوگرم SWL 100x100x120 سانتی متر
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
کیسه های فله ای 1000 کیلوگرمی ضد استاتیک خالی کردن سفارشی پایین
| گزینه پایین (تخلیه): | سفارشی شده |
|---|---|
| وزن در حال بارگذاری: | 500-3000 کیلوگرم |
| نام محصول: | 100% بکر pp |
1000 کیلوگرم کیسه های فله ای تایید شده از پارچه PP بافته شده
| مواد: | PP بافته شده |
|---|---|
| نام محصول: | کیف بزرگ با گواهی سازمان ملل |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 95x95x110 سانتی متر با نسبت ایمنی 5:1
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم و نسبت ایمنی 6:1
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
کیسه فله یک تنی سازمان ملل متحد کالاهای خطرناک بسته بندی کیسه بزرگ شن و ماسه یک تنی
| ظرفیت: | 2200 پوند |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 6:1 |
| گواهی: | SGS/CPTC |
کیسه های بزرگ فله FIBC با درجه غذایی و درمان UV ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
پنل U 1000kg کیسه بزرگ سازمان ملل متحد ، حمل و نقل کالاهای خطرناک FIBC UN
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 6: 1 |
کیسه جامبو بگ FIBC 1000 کیلوگرمی بیگ فله برای سیمان
| گزینه پایین (تخلیه): | سفارشی |
|---|---|
| وزن بارگیری: | 500-3000 کیلوگرم |
| نام محصول: | 100% ویرجین پی پی |
کیسه های فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 2205 پوند و دهانه پرکن
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |

