همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg swl bulk bag ] همخوانی داشتن 40 محصولات.
کیسه بسته بندی کالاهای خطرناک سازمان ملل متحد یک تن ، یک کیسه بزرگ شن و ماسه
| ظرفیت: | 2200 پوند |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 6: 1 |
| گواهی: | SGS / CPTC |
دسته بندی مواد غذایی FIBC کیسه ی عمده 2205 پوند ظرفیت حمل مواد غذایی
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
درجه غذایی FIBC 1000kg SWL با 2 حلقه بلند و درمان UV
| نشان: | درجه غذا |
|---|---|
| درمان اشعه ماوراء بنفش: | استاندارد ASTM G 154-00 |
| گزینه پایین: | دهانه تخلیه، ته صاف، پایین مخروطی |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 95x95x110 سانتی متر با سر باز، ظرفیت 2205 پوند
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Type: | Food Grade |
فاکتور مواد غذایی FIBC کیسه های بزرگ 2205 پوند ظرفیت با UV ASTM G 154-00
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
کیسه های بزرگ فله FIBC با درجه غذایی و درمان UV ASTM G 154-00
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
درجه مواد غذایی FIBC 100x100x120cm 4 حلقه بلند 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
درجه غذایی FIBC 1000kg SWL با 36x36in اندازه پایین
| Type: | Food Grade |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
سفید / سیاه PP 1 تن جامبو با تثبیت UV 90x90x120cm
| نام محصول: | کیف Upanel |
|---|---|
| اندازه پایین: | 35 * 35 ''، 36 * 36 ''، 39 * 39 "، |
| رنگ: | سفید ، آبی ، سیاه |
کیسه های جامبو مواد غذایی با ظرفیت 1000 کیلوگرم، 100% پلی پروپیلن نو
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |

