همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg fibc big bag ] همخوانی داشتن 167 محصولات.
کیسه سیمانی فله 1.5 تنی فیب سی بیگ بگ جامبو بگ 1000 کیلوگرمی
| نام محصول: | کیسه بزرگ PET |
|---|---|
| اندازه پایین: | 37*37' |
| رنگ: | مطابق تصویر بالا |
کیسه بزرگ 1000 کیلوگرمی UN با دهانه پرکننده بالایی دافل و محافظت استاتیک
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
کیسه بزرگ UN FIBC با دهانه پرکننده بالایی برای کیف دستی و چمدان ورزشی
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
کیسه جامبو بگ FIBC 1000 کیلوگرمی بیگ فله برای سیمان
| گزینه پایین (تخلیه): | سفارشی |
|---|---|
| وزن بارگیری: | 500-3000 کیلوگرم |
| نام محصول: | 100% ویرجین پی پی |
کیسه بزرگ ADR ویرجین PP بافته شده UN، کیف بزرگ U Panel Fibc
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
کیسه بزرگ سازمان ملل متحد با ظرفیت حمل 1000 کیلوگرم پوشش ضد ایستاتیک و حلقه های گوشه ای برای حمل و نقل امن
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag 1000kg با دوتا زنجیر بخیه و پوشش ضد ایستاتیک
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
پنل U 1000kg کیسه بزرگ سازمان ملل متحد ، حمل و نقل کالاهای خطرناک FIBC UN
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 6: 1 |

