همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg fibc big bag ] همخوانی داشتن 167 محصولات.
کیسه های فله FIBC درجه مواد غذایی با ظرفیت 2205 پوند و دهانه پرکن
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
کیسه بزرگ ضد الکتریسیته ساکن UN سفید با حلقه های آبی ظرفیت 1000 کیلوگرم
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
پانل سیاه / خاکستری U پانل بزرگ کیسه بزرگ FIBC Cross Corner برای 1000KGS
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |
اندازه سفارشی کیسه فله جامبو بافته شده بزرگ FIBC برای محصولات فله 1000 کیلوگرمی
| نام محصول: | کیسه U-panel 1 تنی |
|---|---|
| حلقه ها: | حلقه های گوشه |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
کیسه بزرگ رسانا با مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم در برابر سرما مقاومت شیمیایی
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| قدرت اشک: | عالی |
| استحکام دوخت: | دوخت |
کیسه های بزرگ فله FIBC درجه مواد غذایی 95x95x110 سانتی متر با نسبت ایمنی 5:1
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
1000KGS 1 تن کیف های بزرگ ظروف کیف بزرگ کیسه نارنجی زرد قرمز مایل به سبز
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |
کیسه بزرگ رسانا مقاوم در برابر شیمیایی با اندازه سفارشی استحکام آب بندی خوب
| مقاومت در برابر آب: | خوب |
|---|---|
| مواد: | پارچه رسانا |
| مقاومت در برابر خوردگی: | UV |
2205 پوند FIBC فله کیسه فله انعطاف پذیر کیسه ظروف انعطاف پذیر طراحی بدنه توله ای
| مواد: | PP |
|---|---|
| نام محصول: | کیسه فله |
| ظرفیت: | 2205 پوند |
مقاومت عالی در برابر پوشش ضد الکتریسیته ساکن کیسه بزرگ رسانا مشکی UV
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش: | عالی |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی: | عالی |

