همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg fibc big bag ] همخوانی داشتن 167 محصولات.
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
کیسه بزرگ ماندگار سازمان ملل متحد با رنگ سفید و پر کردن اسپوت دوفلی بالا برای نیازهای بسته بندی
| حلقه های گوشه: | 4 |
|---|---|
| دهانه پر کردن: | تاپ دافل |
| حفاظت استاتیک: | آره |
الک آبی - کیسه های بزرگ جامبو بافته شده FIBC PP با ته مربع
| چاپ: | حداکثر سه رنگ در یک پنل |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
کیسه های فله ای 1000 کیلوگرمی ضد استاتیک خالی کردن سفارشی پایین
| گزینه پایین (تخلیه): | سفارشی شده |
|---|---|
| وزن در حال بارگذاری: | 500-3000 کیلوگرم |
| نام محصول: | 100% بکر pp |
کیسه بسته بندی کالاهای خطرناک سازمان ملل متحد یک تن ، یک کیسه بزرگ شن و ماسه
| ظرفیت: | 2200 پوند |
|---|---|
| نسبت ایمنی: | 6: 1 |
| گواهی: | SGS / CPTC |
درجه مواد غذایی FIBC 100x100x120cm 4 حلقه بلند 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
ظروف فله متوسط انعطاف پذیر / کیسه جامبو بافته شده PP FIBC با ظرفیت 1000 کیلوگرم
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |
کیسه جامبو مواد غذایی 100x100x120 سانتیمتر با ظرفیت 2205 پوند
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
ظروف حمل و نقل بالای Flat Bottom FIbc را با 4 دستگیره گوشه ای ، ظرفیت 1000 کیلو گرم باز کنید
| چاپ: | با یا نه |
|---|---|
| ظرفیت: | 1000 کیلوگرم |
| نسبت ایمنی: | 5:1 |

