همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg capacity un big bag ] همخوانی داشتن 96 محصولات.
کیسه بزرگ UN با دهانه بالایی دافل با ظرفیت 1000 کیلوگرم حلقه های آبی
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000kg |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
UN Big Bag 1000kg ظرفیت با حلقه های گوشه ای و حلقه های آبی
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
کیسه بزرگ ضد ایستاتیک سازمان ملل با فنجان بالا 1000 کیلوگرم
| Coating: | Anti-static |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
کیسه بزرگ UN سفید رسانا با حلقههای گوشه آبی صلیبی 1000 کیلوگرم
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
کیسه بزرگ UN با 4 حلقه گوشه و ظرفیت 1000 کیلوگرم
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag یک ایستگاه برای شما و راه حل های بسته بندی عمده ارزان قیمت
| نوع: | گرد |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| ظرفیت حمل: | 1000 کیلوگرم |
کیسه بزرگ سازمان ملل متحد با ظرفیت حمل 1000 کیلوگرم پوشش ضد ایستاتیک و حلقه های گوشه ای برای حمل و نقل امن
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ UN سفید FIBC با ظرفیت بار 1000 کیلوگرم، دهانه پرکن و چاپ لوگوی سفارشی
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ 1000 کیلوگرمی UN با دهانه پرکننده بالایی دافل و محافظت استاتیک
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |

