همه محصولات
-
کریسما نسبت به داشتن چنین تامین کننده های قدرتمند SINOPACK اطمینان داریم. -
آقای هارتونو رملیاز همکاری با آنها بسیار خوشحالم. محصولات آنها با کیفیت خوب و قیمت بسیار رقابتی. و خدمات درجه بالا آنها باعث تعجب من می شود.
کلید واژه ها [ 1000kg capacity un big bag ] همخوانی داشتن 96 محصولات.
UN Big Bag 1000kg با دوتا زنجیر بخیه و پوشش ضد ایستاتیک
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |
کیسه بزرگ UN Big Bag FIBC با حلقه های آبی رنگ، دهانه پرکن و دوخت زنجیره ای
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Top: | Filling Spout |
کیسه بزرگ UN با دوخت زنجیره ای و حلقه های آبی رنگ و دهانه پرکن برای حمل و نقل ایمن
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
Bulk Bag in 1000kg UN Big Bag made of CROHMIQ fabric for bulk transport and packaging
| Un Certification: | UN Certified |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Load Capacity: | 1000kg |
1000kg Capacity Un Bulk Bag Made with CROHMIQ Fabric for and Safe Storage Solutions
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Load Capacity: | 1000kg |
کیسه بزرگ UN با دهانه پرکننده ظرفیت 1000 کیلوگرم برای حمل و نقل فله
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
کیسه بزرگ UN FIBC با دهانه پرکننده بالایی برای کیف دستی و چمدان ورزشی
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
کیسه بزرگ انعطافپذیر UN با درجه صنعتی برای بارگیری، تخلیه و حمل و نقل
| Color: | White |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Loops: | Cross Corner |
کیسه بزرگ UN با دهانه پرکننده بالای دافل، بافل برای پایداری بار، و حلقه های گوشه متقاطع برای جابجایی ایمن
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
کیسه بزرگ سفید UN با چاپ لوگوی سفارشی برای حمل و نقل و نگهداری ایمن
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |

